BİZ KİMİZ?

Deneyimli ve Profesyonel Medya Ajansı

Kanada asıllı ünlü firmaların reklam ve pazarlama sektör yönetimlerini sağlayan internet sitesi Max Bounty sitesinde çalışmış, yurtdışı reklamlarını, grafik tasarım, reklam & tanıtım ve reklam ajanslarına iletimi gibi projelerde yer almış profesyonel bir ekibiz.

Profesyonel

01

Deneyimli

02

Tecrübeli

03

Uzman

04

İnternet Reklamcılığı ve Dijital Medya

Geleneksel ve basılı medya reklamları ile sizin hedef kitleniz haricinde kişilere ulaşsanız bile, sizin ürün veya hizmetlerinizle ilgilenmiyorsa, reklam bütçeniz boşa gitmiş olacaktır. Bizim hedefimiz; sadece sizinle ilgilenen kullanıcılara ulaşıp, reklam bütçenizi en doğru şekilde kullanılmasını sağlamaktır.

  • Sosyal Medya Reklamcılığı
  • Google ADS Reklamcılığı
  • Dijital Pazarlama
 

ADS-Gate olarak dijital reklamcılık sektörün ilk başladığı dönemlerde çalışmalara ve araştırmalara başlamıştır. Yeni olan bir sistem ile kendini daha ileriye götürecek seminer ve eğitimlere katılarak ilk önce kendi projeleri üzerinde çalışmalar başlamıştır. Edinilen tecrübe ve deneyimleri kısa sürede değerli müşterilerinin projesinde de sergilemeye başlamıştır.

 

İlk olarak yurt dışı sektöründe olan siteye gelir kaynaklarını komisyon üzeri çalışıp grafik ve reklam görüntüsü üzerinde müşteri dikkatini çekecek dizaynlar yaparak reklamlara erişimleri sağladıktan sonra raporlama yaparak (kadın – erkek, yaş grupları, hobileri, arama motorlarından aradıkları anahtar kelimeleri ve en önemlisi rekabet edeceğimiz pazarı düzgün bir şekilde raporlayıp) bir sonraki reklamlarımızı emin adımlarla attık. Biz bu siteden yola çıkarak kendi ekibimizi kurup bu şekil ilerlemeleri firmalar arası rekabeti minimum seviyeye düşürerek müşterinin pazardaki yerini NOKTA ATIŞI hedefleyerek rekabetten uzak sadece firmanın çalıştığı ve yaptığı için müşterilerine ulaşım sağlamaktayız.

Deneyimli ve uzman kadromuzla bunu Türkiye piyasasında işletmelerin daha çabuk büyümesi konusunda ve müşterilerin istediği reklamlara farklı reklamlar ile karşılaşmadan nasıl iletişimleri konusunda araştırmalarımızı yapıp, ortak karar ile ADS-GATE yani reklam kapısının kuruluşunu yaptık.

Amacımız billboard tarzında reklamlar gibi herkesin göreceği yerde değil, ihtiyaç duyulan reklamı, ihtiyaç duyulan zamanda kullanıcıya göstermektir